Сторінки: 1 2 »

Як використовувати менструальні чаші

Менструальні чаші, маловідомі пристрої, що використовуються жінками для управління менструацією, безпечні і настільки ж ефективні, як гігієнічні прокладки і тампони, а також менш дороги, згідно з результатами всебічного аналізу продуктів.

Існують різні види менструальних чашок, і кожен виробник надає докладні покрокові інструкції і зображеннями. Чашки можуть виг...

Категория: Медицина | Переглядів: 40

Що таке внутрішньоматкова спіраль

Внутрішньоматкова спіраль (ВМС) являє собою шматок пластику Т-подібної форми розміром приблизно з чверть, який поміщають всередину матки для запобігання вагітності. Доступні два типи ВМС: одна покрита міддю, а інша виділяє гормон прогестин.

Покрита міддю внутрішньоматкова спіраль запобігає вагітності, не дозволяючи сперматозоїдам запліднювати яйцеклітину. Це так...

Категория: Медицина | Переглядів: 29

Медичний туризм - як частина індустрії туризму

Медичний туризм - це частина індустрії туризму, в якій люди подорожують за кордон, щоб отримати лікування в рамках своєї подорожі. Подорож за станом здоров'я - явище не нове, і вже давно вважається, що воно є основною рушійною силою відвідувачів курортних міст. 

Початок виникнення медичного туризму можна вважать започаткування курортних...

Категория: Медицина | Переглядів: 21

Десять факторів які можуть викликати або посилити біль в суглобах

Коли ви думаєте про причини болю в суглобах, то більшість людей відразу ж приходять до віку, надмірним фізичним навантаженням, травм, і артриту, і інфекції, і в дуже рідкісних випадках вона може бути причиною раку суглоба.

Однак чи знаєте ви, що ці десять факторів можуть викликати або посилити біль в суглобах?

Категория: Медицина | Переглядів: 35

Онихолизис - патогенез, клінічні ознаки та діагностика

Онихолизис - це не конкретне захворювання, а термін, який описує відділення нігтьової пластини від що підлягає нігтьового ложа. 

Численні хворобливі процеси можуть викликати оніхоліз, включаючи інфекцію (наприклад, грибок), ліки (наприклад, фотооніхоліз, викликаний тетрацикліном), травми (наприклад, занурення пальців у киплячу воду, самоіндуцірованной), енд...

Категория: Медицина | Переглядів: 91

Позбавляємося від болю в спині

У міру того, як люди досягають середнього віку, вони частіше відчувають напади болю в спині.  Згодом кістки і суглоби в нижній частині спини починають змінюватися. Ваші диски (структури, що служать подушками між кістками в хребті) мають тенденцію зношуватися, а іноді і стають фрагментованими. Ці структурні зміни іноді викликають біль.

Категория: Медицина | Переглядів: 101

Біль у суглобах: симптоми, причини і лікування

У людському тілі близько 400 суглобів, які надають тілу рухливість і гнучкість, але також є потенційними джерелами болю. Біль в суглобах, яка в основному (але не виключно) виникає з віком, є однією з найпоширеніших проблем зі здоров'ям. Суглоби, які з'єднують між собою різні частини тіла, також представляють собою складні механізми, що складаються з безлічі елементів, включаючи хрящі, зв'язки, мембрани, рідини і тканини. Т...

Категория: Медицина | Переглядів: 96

Як стрес впливає на стан шкіри

Коли ви перебуваєте в стані стресу, ваш організм виробляє гормони, які дозволяють вам впоратися з ситуацією. Ця реакція збільшує виробництво вільних радикалів і викликає пошкодження життєва важливих клітинних структур і функцій шкіри. Тривалий стрес також впливає на метаболічні функції; він уповільнює оновлення клітин шкіри, від чого шкіра стає тьмяною і млявою.

Категория: Медицина | Переглядів: 191

Ортодонтія, загальні поради від лікарів

Коли і кому рекомендується ортодонте лікування?

Ортодонтне лікування рекомендується бажаючим радіти гарною посмішкою - бажаючим змінити неправильне розташування зубів, прикус, мати гарну посмішку і поліпшити функцію жування.

Ортодонтне лікування покращує зовнішність зубів, функцію жування ...

Категория: Медицина | Переглядів: 223

Поради лікарів щодо гардеробу для вагітних жінок

Вагітність для жінки - хвилюючий і радісний момент. Але часто в цей період жінки не хочуть витрачати гроші на свій гардероб і його різноманітність. У шафах починають зустрічатися непоказні балахони величезних розмірів, речі для вагітних (на жаль, більшість моделей виглядають не кращим чином). І замість того, щоб бути красивою і привабливою, жінка ховається в свій кокон і чекає народження дитини.
 

Категория: Медицина | Переглядів: 119


1-10 11-18
close