У категорії матеріалів: 27
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »


Що таке збільшення губ?

Збільшення губ або ін'єкції в губи, може тимчасово або назавжди поліпшити розмір і форму ваших губ.

З віком ваші губи стають тоншими і менш вираженими через те, що ваше тіло виробляє менше колагену.

Збільшення губ може збільшити повноту і чіткість ваших губ, щоб створити більш привабли...

Категория: Медицина | Переглядів: 8

Мікродермабразія і гідродермабразія

Наша шкіра - це візуальне уявлення про наше здоров'я. Тому більшість людей хочуть, щоб їх шкіра виглядала якнайкраще. Посушливий клімат може бути особливо важким для шкіри, тому нам слід приділяти особливу увагу здоров'ю шкіри. 

Мікродермабразія і гідродермабразія - це дві процедури, які не потребують хірургічного втручання для відновлення стану шкі...

Категория: Медицина | Переглядів: 20

Фізіологічні особливості ясен і ясенних сосочків

Слизова оболонка порожнини рота має ряд фізіологічних особливостей. Вона містить в собі велику кількість рецепторів. Яснам і ясенним сосочкам властиві три види чутливості: температурна, дотикова і больова. Смакових рецепторів у яснах немає. А. Канторович заперечує наявність і температурної чутливості в ділянці переднього відрізка ясен на верхній щелепі. Вільні нервові закінчення ясен є рецепторами больової чутливості. Ясна мають також...

Категория: Медицина | Переглядів: 11

Кровопостачання, лімфообіг та іннервація ясен і ясенних сосочків

Відомо, що перебіг ряду патологічних процесів тісно зв’язаний з судинною реакцією і залежить від кількості та розмірів кровоносних судин, типу іх галужень, наявності анастомозів і колатералей в тому чи іншому органа. Порушення кровообігу в щелепах досить часто приводить до зміни функції органів порожнини рота і виникнення патологічних процесів. Тому кровопостачання ясен становить певний інтерес.

Категория: Медицина | Переглядів: 9

Інфекція нирок - пієлонефрит

Інфекція нирок або пієлонефрит може сильно погіршити самопочуття людини, але зазвичай після лікування інфекції симптоми захворювання зникають. 

Якщо ви підозрюєте, що у вас інфекція нирок, вам слід якомога швидше звернутися до лікаря. Ви можете знизити ризик пошкодження нирок, якщо отримаєте своєчасне лікування. 

Категория: Медицина | Переглядів: 62

Тотальне ендопротезування колінного суглоба

Тотальне ендопротезування колінного суглоба або повна заміна колінного суглоба - це поширена ортопедична операція, яка включає заміну суглобових поверхонь (виростків стегнової кістки і великогомілкової плато) колінного суглоба гладким металом і поліетиленовим пластиком з високим ступенем зшивання. 

Тотальне ендопротезування колінного суглоба спрямована на п...

Категория: Медицина | Переглядів: 143

Короткі відомості з анатомії і фізіології ясен і ясенних сосочків

Ясна і ясенні сосочки являють собою частину слизової, що покриває альвеолярні відростки нижньої і верхньої щелепів. Утворення і розвиток слизової ясен відбувається одночасно з розвитком альвеолярних відростків, формування яких, в свою чергу, зв’язане з ростом і розвитком зубних зачатків і коренів зубів.

Міжзубні сосочки утворюються при прорізуванні зубів, ...

Категория: Медицина | Переглядів: 74

Гострий апендицит

Перше, що змушує хворого при гострому апендициті звернутися за допомогою - це біль. Хворий точно визначає час початку захворювання, вірніше сказати, годину появи болю.

Біль носить характер розлитої по всьому животу, але на початку нападу локалізується головним чином в області пупка і надчеревній ділянці. Пояснюється це особливостями іннервації цій галузі. Червоп...

Категория: Медицина | Переглядів: 101

Камені нирок і сечоводів - нефролітназ

Сечокам'яна хвороба виникає в результаті впливу різних причин, кінцевим ефектом яких є випадання з сечі аморфних солей і кристалів, зазвичай знаходяться в ній в розчиненому стані, і утворення з них каменів. У багатьох хворих відбувається тільки перший з описаних процесів - випадають солі без утворення конкрементів. У цьому випадку захворювання протікає значно легше, особливо по відношенню до різних ускладнень, хоча симптоми його а...

Категория: Медицина | Переглядів: 86

Як використовувати менструальні чаші

Менструальні чаші, маловідомі пристрої, що використовуються жінками для управління менструацією, безпечні і настільки ж ефективні, як гігієнічні прокладки і тампони, а також менш дороги, згідно з результатами всебічного аналізу продуктів.

Існують різні види менструальних чашок, і кожен виробник надає докладні покрокові інструкції і зображеннями. Чашки можуть виг...

Категория: Медицина | Переглядів: 202


1-10 11-20 21-27
close