Що таке збільшення губ?

Збільшення губ або ін'єкції в губи, може тимчасово або назавжди поліпшити розмір і форму ваших губ.

З віком ваші губи стають тоншими і менш вираженими через те, що ваше тіло виробляє менше колагену.

Збільшення губ може збільшити повноту і чіткість ваших губ, щоб створити більш привабливий і молодий вид і чітку посмішку. Це також може допомогти повернути куточки рота вгору.

Процедура може бути адаптована до ваших потреб, забезпечуючи природний або більш повний вигляд.

Є два основних типи збільшення губ:

Збільшення губ або ін'єкції в губиВикористання синтетичного імплантату - найпоширеніший матеріал, що використовується для збільшення губ, - це шкірний наповнювач. Є багато типів дермальних наповнювачів, що підсилюють губи. Найбільш часто використовувані наповнювачі для губ - це наповнювачі або гелі гіалуронової кислоти, такі як Рестилайн. Гіалуронова кислота - це натуральна речовина, яка міститься в вашому організмі, тому алергічна реакція малоймовірна. Кількість введеної гіалуронової кислоти можна контролювати, ви можете робити ін'єкції поступово протягом декількох сеансів для досягнення бажаного виду, і вони природним чином розпадаються зберігаючи результат до шести місяців.

Інші синтетичні імплантати, такі як GORE-TEX і AlloDerm, також можуть додати обсяг вашим губам, але є ймовірність, що ваше тіло відкине ці імплантати.

Використання власних тканин тіла - наприклад, жирової тканини або трансплантата дерми. Це надовго, і, оскільки це ваша власна тканину, у вас не буде проблем з алергією. Однак це може зайняти більше часу, так як тканина вимагає вилучення.

Жир можна отримати з вашого тіла (зазвичай з живота, стегон або стегон) за допомогою ліпосакції. Потім його обробляють і очищають, обертаючи на високій швидкості в центрифузі, перш ніж ввести в ваші губи.

Дерма може бути побічним продуктом іншої операції, від якої в іншому випадку відмовилися б, наприклад, зменшення живота, зменшення грудей, підтяжка обличчя або смужка шкіри, яка може бути видалена з-під складки сідниць або шраму. Зовнішня шкіра віддаляється, і сформований трансплантат дерми поміщається в ваші губи.

Що включає в себе збільшення губ?

Збільшення губ - це безопераційна процедура, яка проводиться під місцевою анестезією.

Наприклад, збільшення губ в Одеському косметологічном центрі  зазвичай займає близько 30 хвилин, і ви можете повернутися до своєї звичайної повсякденної діяльності відразу після лікування.

Якщо ви виберете ін'єкцію жиру, вам попередньо зроблять ліпосакцію, щоб видалити жир з іншої частини тіла.

Наповнювачі або жир вводяться за допомогою дуже тонких голок в невеликих контрольованих дозах прямо під поверхню шкіри ваших губ, де потрібне посилення, щоб надати їм більш гладкий, пружний і об'ємний вигляд.
 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 682 | Теги: типи збільшення губ, збільшення губ, ін'єкції в губи | Рейтинг: 5.0/1
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close