Проблема чорних крапок на обличчі

Зараз можна часто побачити симпатичну дівчину або хлопця з косметологічним дефектом шкіри обличчя - вугрової хворобою.

Ми в Чорні точки на носіцій статті не будемо розкривати причини появи чорних крапок на шкіри підліток. В основному це комплексна проблема і здоров'я і способу життя. Сьогодні ми хочемо поговорити про лінійки засобів від чорних крапок виробництва Південної Кореї. Корейська косметика від акне доступна в своєму ціновому діапазоні для людей молодого віку.

Хочу відзначити, що відразу кілька Південно Корейських виробників випускають спеціальні косметичні лінії для боротьби з чорними крапками. І кожен зі своєю лінійкою продукту - всілякими очисними масками, скрабами і пилингами.

Використання косметики від акнеХочеться відразу помітити, що тільки один із засобів буде працювати неефективно. Тому потрібно використовувати відразу кілька різних продуктів для боротьби з чорними крапками. Це на початку може бути маска - пілінг для глибокого очищення пор шкіри від окислившегося жиру. Потім засіб для заспокоєння і зняття почервоніння шкіри. Потім щоденний ранковий і вечірній догляд за шкірою засобами, що перешкоджають появі чорних крапок на обличчі.

І коли юнак чи дівчина почне регулярний догляд за шкірою обличчя косметичної лінією для вугрової хвороби, саме час посилити ефект боротьби за допомогою правильного харчування і способу життя. Адже без цього, навіть найкраща і дорога косметика в світі не зможе вас позбавити від чорних крапок на шкіри, якщо ви курите як швець, вживаєте алкоголь і жирну їжу. Замість регулярного вживання здорової їжі використовуєте для стомлення голоду фастфуди і т.д.

Але так чи інакше треба прагне позбутися чорних крапок на початковому етапі їх появи, ніж в подальшому вдаватися до серйозних косметологічних процедур щодо виправлення пошкоджень шкіри від акне.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 129 | Теги: косметика від вугрів, акне, корейська косметика, вугри, проблеми шкіри, прищі | Рейтинг: 5.0/1
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

close