Позбавляємося від болю в спині

У міру того, як люди досягають середнього віку, вони частіше відчувають напади болю в спині.  Згодом кістки і суглоби в нижній частині спини починають змінюватися. Ваші диски (структури, що служать подушками між кістками в хребті) мають тенденцію зношуватися, а іноді і стають фрагментованими. Ці структурні зміни іноді викликають біль.

Ще одна причина болю в спині, хоча і зустрічається рідше, - грижа між хребцевого диска. Іноді диск виходить за межі простору між кістками і стискає нерв в точці відгалуження від спинного мозку. Коли вражений сідничний нерв, що веде до сідниць і нозі, біль називається ішіасом.

Позбавляємося від болю в спиніТим не менше, більшість випадків болю в спині викликані напругою або розтягуванням через перенапругу та незвичної фізичної активності, надмірного підйому ваги або нещасного випадку. У більшості випадків найкраще почекати і подивитися, чи зникне біль сама по собі. Якщо через три-чотири дні біль не зникне, пора звернутися до лікаря. Для вирішення проблем болю в спині є чудові медичні центри, які мають спеціалізацію - фізичної реабілітації та спортивної медицини - kinezio.kharkov.ua
 

Симптоми проявляються у вигляді болю в спині, яка може включати біль, проникаючу в сідниці, стегна або ноги. Біль може бути гострою, негострої , ниючий, пекучої або поєднувати все це. Біль може бути постійної, переривчастої або пов'язаним з діяльністю чи активність.
 

Однак, в залежності від джерела болю в спині і її серйозності, ви можете спробувати кілька домашніх засобів від болю в спині, щоб полегшити біль, поки ваша спина не повернеться в норму.

 

Ось кілька варіантів, які варто розглянути:

Холодна і теплова терапія. Найкраще використовувати холодні компреси або пакет з льодом, а не тепло, відразу після травми спини, оскільки це може полегшити біль, оніміння області і запобігти або зменшити набряк.
Проте, приблизно через 48 годин після появи болю в спині, прикладання грілки до спини може виявитися корисним. Тепло заспокоює і розслабляє ниючі м'язи і збільшує кровотік, що сприяє процесу загоєння. Майте на увазі, що теплова терапія корисна тільки протягом першого тижня.

Обмежений постільний режим. Постільний режим, колись був основою лікування болю в спині, вийшов з моди. Тепер лікарі знають, що краще продовжувати рухатися, щоб м'язи не ставали жорсткими. Постільний режим як і раніше може бути корисним полегшенням при болю в попереку, особливо якщо ваша біль настільки сильна, що вам боляче сидіти або стояти. Але постарайтеся обмежитися декількома годинами за раз і не більше одного-двох днів.

Фізична активність. Вправи допомагають створити сильні і гнучкі м'язи, які будуть менш схильні до травм. Це також може допомогти процесу загоєння болю в спині, запобігти проблемам в майбутньому і поліпшити функцію. Разом з лікарем розробіть програму вправ або зверніться до іншого фахівця в галузі охорони здоров'я, який зможе. Хороша програма зазвичай включає три основних види вправ: аеробне активність, силові тренування і вправи на гнучкість.

Додаткові методи лікування. Кілька типів додаткової терапії можуть бути корисні для полегшення болю в спині. До них відносяться:

  • голковколювання, при якому терапевти вводять стерилізовані голки товщиною з волосся в точні точки тіла, щоб вивільнити заблоковану енергію
  • спінальна маніпуляція, при якій мануальні терапевти чинять тиск безпосередньо на тіло, щоб виправити вирівнювання хребта
  • лікувальний масаж для розслаблення ниючих м'язів
  • лікувальна гімнастика, така як йога і тай-чи, які допомагають розтягнути і зміцнити м'язи спини.

Хоча дані про те, чи ефективні ці методи лікування, неоднозначні, коли вони дійсно працюють, часто в поєднанні з іншими домашніми засобами від болю в спині.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 694 | Теги: причини болю спини, біль в спині, мучить біль спини, лікування болю спини | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close