На прийом сімейного лікаря з дитиною

Педіатрія - розділ медицини, що охоплює всі аспекти життя і розвитку дітей, що вивчає особливості дитячого організму і пов'язаних з ним захворювань. Педіатр - це дитячий лікар, який здійснює нагляд, лікування і профілактику здоров'я дітей від 0 до 18 років. 
 

Запрошуємо  на прийом сімейного лікаря в клініку «UBI» До ваших послуг: 

  • Прийоми лікаря-педіатра для дітей від 0 до 18 років: профілактичні та по захворюванню; 
  • Консультація педіатра, призначення діагностичних заходів, складання плану спостереження і лікування; 
  • Підготовка та видача медичної документації (листки непрацездатності, довідки, оформлення карт (за формою 026/о) в дитячий сад, школу, інститут та інші). 
  • Виклик педіатра додому.
  • Лабораторні дослідження для дітей, в тому числі діагностика "Лакттест" (аналіз на непереносимість молочних сумішей, грудного молока і дитячого харчування), в тому числі виїзд на будинок медсестри для забору аналізу. 
  • Вакцинація. Складання індивідуального графіка згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. 
  • Спеціальні програми для дітей з народження. Дитяча диспансеризація - періодична, для школи і дитячого садка. Виклик вузьких лікарів-фахівців додому. 

лікування дитячих захворюваньЛікування дітей суттєво відрізняється від лікування дорослих. Консультації лікаря педіатра дозволяє батькам отримати актуальну інформацію та правильно організувати годування і гігієну дитини. У міру дорослішання змінюються харчові потреби дитини, ставлення до навколишнього світу, його здатність протистояти і переносити різні захворювання і інфекції. Для ефективного лікування дитячих захворювань лікар-педіатр повинен підбирати дозування лікарських засобів, враховувати їх переносимось та вплив на організм, з урахуванням віку дитини. 
 

Постійне спостереження вашого малюка кваліфікованим педіатром особливо важливо в перші роки життя. З самого народження доктор спостерігає за фізичним і психоемоційним розвитком малюка, консультує батьків з питань годування, харчування та гігієни дитини. 
 

При необхідності, педіатр може призначити додаткові обстеження чи консультації інших дитячих спеціалістів. Здійснює подальше спостереження за дитиною, проводить профілактику розвитку різних патологічних станів. 
 

У клініці "UBI" обслуговування маленьких пацієнтів ведеться по спеціальним дитячим програмам для всіх вікових категорій. Коли необхідно звертатися до педіатра в екстреному порядку: підвищена температура тіла дитини; відсутність апетиту; сонливість, швидка стомлюваність; блювота; розлади травлення; збільшення лімфатичних вузлів; хвороблива реакція на щеплення; підозра на глистяні інвазії; будь-які патологічні зміни стану дитини. 

Також нагадуємо, якщо у Вашої дитини висока температура або вона знаходиться в періоді гострого інфекційного захворювання, то не варто дитину приводити на прийом в лікарню, треба викликати лікаря додому! 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 238 | Теги: дитячий лікар, прийом сімейного лікаря, сімейний лікар | Рейтинг: 5.0/1
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

close