Мікродермабразія і гідродермабразія

Наша шкіра - це візуальне уявлення про наше здоров'я. Тому більшість людей хочуть, щоб їх шкіра виглядала якнайкраще. Посушливий клімат може бути особливо важким для шкіри, тому нам слід приділяти особливу увагу здоров'ю шкіри. 

Мікродермабразія і гідродермабразія - це дві процедури, які не потребують хірургічного втручання для відновлення стану шкіри. Дані процедури мають величезне значення для життєздатності і зовнішнього вигляду шкіри. Результати схожі, але є кілька ключових відмінностей, які можуть зробити одну процедуру краща за іншу в залежності від ваших індивідуальних потреб. 

Мікродермабразія і гідродермабразія можуть поліпшити такі стани:

Нерівний відтінок або текстура шкіри 

Шрами від прищів та тьмяний блиск 

Мелазма 

Незначні, тонкі зморшки 

Забиті пори 

Чорні точки     

Що таке гідродермабразія?Що таке гідродермабразія? Гідродермабразія - це нова процедура, яка також відлущує шкіру. Вона також має назви - гідро пілінг, процедура гідрофешл - https://nikabeauty.kr.ua/gidrodermobrazija/  Вона відрізняється від мікродермабразії, оскільки в ньому використовуються фізіологічний розчин і кисень, а не мікро кристали.  При гідродермабразії пристрій розпилює надзвуковий струмінь крапель води, який відшаровує верхній шар шкіри. Результат аналогічний лікування мікродермабразією, але він також має додаткову перевагу у вигляді поліпшення кровообігу і зволоження шкіри. 

Ця процедура  збільшує вироблення колагену, який надає анти вікову дію на шкіру. 

Що таке мікродермабразія? При мікродермабразіі ми використовуємо ручну паличку, яка розпорошує мікро кристали на обличчя для відлущування шкіри. Абразивні кристали відшаровуються від тьмяних поверхневих клітин шкіри, оголюючи більш свіжу і молоду шкіру під ними. Процедура малоінвазивна. Крім деякого почервоніння і чутливості до сонячного світла, практично немає побічних ефектів, крім більш гладкою і свіжою шкіри. 

Яка процедура краще? Відповідь залежить від унікальних проблем зі шкірою кожної людини. Людям з чутливою шкірою може краще підійти більш м'яка процедура гідродермабразії. Крім того, деякі шкірні захворювання, такі як прищі і плями, можуть бути погіршені мікродермабразією, і в цьому випадку краще гідродермабразії. 

Проте, мікродермабразія як і раніше є безпечним і безболісним лікуванням для людей, які хочуть мати більш гладку і свіжу шкіру. 

Мікродермабразія і гідродермабразія ефективні і доступні. Оскільки обидві процедури включають деякий рівень відлущування, вам слід уникати потрапляння прямих сонячних променів після лікування. Вам також слід використовувати м'які очищаючі і зволожуючі засоби, пити багато води і стежити за будь-яким тривалим почервонінням або роздратуванням. Деяким людям може знадобитися кілька процедур для досягнення найкращих результатів. Якщо ви намагаєтеся вибрати між цими двома процедурами, консультація фахівця дерматолога по шкірі допоможе знайти ідеальне рішення для ваших унікальних потреб.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 491 | Теги: гідродермабразія, Мікродермабразія | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close