Лінгвальні брекети - естетичні брекети

Виправлення кривих зубів і неправильного прикусу за допомогою лингвальной брекет- системи залишиться таємницею для всіх оточуючих!  Ознайомитися з умовами встановлення - https://z3stomat.com.ua/lingvalnye-brekety Це самі естетичні брекети, їх зовсім не видно, хіба що пацієнт сам вирішить ними похвалитися. Кажуть, що все таємне рано чи пізно стають явним, але не в цьому випадку.

Що таке лингвальна (внутрішня) брекет - система?

Лінгвальні брекети - естетичні брекетиЛінгвальні брекети - це брекети, які встановлюють на зворотній, мовній (лингвальной) стороні зубів, звідси система і отримала свою назву. Лінгвальна ортодонтична техніка була розроблена трохи більше 25 років тому назад - пізніше інших видів ортодонтичних апаратів, але стала революцією в ортодонтії, і останні 10 років розвивається особливо активно. Сьогодні вона надійна, зручна для пацієнта і лікаря і викликає довіру. Тому саме про лінгвальних брекетах мріють багато. Лікування на такий брекет-системі виглядає, як диво: всім навколо здається, що ваші зуби отримали наказ встати в стрункий ряд, і день за днем самі переміщаються в заданому напрямку. І тільки пацієнт і його ортодонт знають «таємницю».

Якими бувають лінгвальні брекет-системи?

Як і звичайні брекети, лінгвальні брекет-системи складаються з самих брекетів (замків), що фіксуються до зубів спеціальним клеєм - адгезивом, і ортодонтичної дуги, яка кріпиться до них.

Залежно від способу закріплення дуги в пазі брекета лінгвальні брекет-системи бувають:

  • класичними лігатурними, в них дуга фіксується в пазі брекета за допомогою спеціального дроту або гумки (лігатури),
  • самолігуючі - в цьому випадку дуга закріплюється за допомогою спеціального замка, яким забезпечений сам брекет.

За своїми характеристиками лінгвальні брекет-системи дуже відрізняються від традиційних зовнішніх брекетів. У них є ряд незаперечних переваг, і, звичайно, за можливість проходити ортодонтичне лікування в таємниці від всіх, пацієнту доведеться і чимось пожертвувати.

Плюси лінгвальних (внутрішніх) брекет-систем

Лінгвальні брекети по-справжньому непомітні - при установці такої системи на зовнішній поверхні зубів ні ніяких конструкцій, всі вони заховані за зубами.

Лікуватися на такій системі більш комфортно. Лінгвальні брекет системи менше відчуваються пацієнтами, тому що їх виробляють індивідуально по «мірками» - зліпкам зубів, враховуючи всі особливості анатомії пацієнта.

Внутрішні брекети, за рідкісним винятком, підходять для лікування будь- якої аномалії прикусу.

Лінгвальні брекет-системи більш безпечні для емалі зубів, оскільки фіксуються на внутрішній стороні - там, де емаль більш міцна.

При лікуванні на лінгвальних брекетах не травмуються слизові губ і щік, тому що така конструкція з ними не стикається.

У всіх видах брекетів часто застряє їжа, але з лингвальной системою цього ніхто не побачить.

Внутрішня брекет-система може бути золота, а значить, підходить для лікування пацієнтів, які страждають на алергію.
 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 147 | Теги: Виправлення кривих зубів, Лінгвальні брекети, ортодонтичне лікування | Рейтинг: 0.0/0
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

close