Косметологічний лазер Coolaser CO2

Сучасна апаратна косметологія не стоїть на місці. Постійно відбувається досконалість косметологічних апаратів для досягнення найбільш ефектного омолодження шкіри пацієнта. Одним з таких напрямків в апаратної косметології є використання лазера для шліфування шкіри.

Одним з прогресивних апаратних технологій в даному напрямку є косметологічний лазер Coolaser CO2. Даний косметологічний апарат пройшов американську сертифікацію FDA, і завоював популярність у сфері надання косметологічних послуг в таких країнах Америці, Ізраїлі, Австралії.

Косметологічний лазер Coolaser CO2Пройти процедуру лазерної шліфовки шкіри можна в клініці Coolaser.clinic, дана процедура не відрізняється особливою дорожнечею, з цінами клініки можна ознайомитись здесь. А результат виконаного за допомогою косметологічного лазера Coolaser CO2 видалення слідів вугрової хвороби і віспи показані на 7 денному фіксуванні стану пацієнта.  Принцип роботи косметологічного лазера Coolaser CO2 побудований на випаровуванні води з клітин шкіри. При цьому не залишаючи опіків і слідів. Лікар контролює силу пучка лазера і глибину проникнення. В ході процедури, в залежності від косметологічної проблеми пацієнта, можливі так звані короткочасні сліди - фракції - активна обробка епідермісу шкіри пацієнта.

За допомогою лазера Coolaser CO2 можна видалити пігментацію шкіри, видалити різні шрами і рубці з шкірного покриття, які з'явилися внаслідок акне або вітрянки або іншого характеру виникнення. Сама процедура лазерної шліфовки не викликає особливого дискомфорту. Спочатку наносять анестезуючий крем на шкіру пацієнта, потім після досягнення ефекту анестезії, лікар очищає шкіру пацієнта від залишків анестезуючого крему і приступає безпосередньо до самої процедури - лазерної шліфовки шкіри.

Апарат Coolaser CO2 має складні настройки, які дають додатковий контроль руки лікаря, щоб виключити в процедурі лазерної шліфовки шкіри присутність людського фактора, при цьому косметологічний апарат Coolaser CO2 настільки складний, що без спеціальної підготовки лікар косметолог не зможе на ньому працювати.

Лікарі постійно вдосконалюють своє вміння на ньому працювати з проблемами шкіри. Адже потрібно правильно розрахувати глибину проникнення пучка світла в епідерміс шкіри по заданій амплітуді кожної процедури лазерної шліфовки шкіри, щоб не виникало почуття дискомфорту у пацієнта. Адже за допомогою апарату Coolaser CO2 можна робити лазерну шліфовку шкіри в літній період, коли багато технологій косметологічної шліфування шкіри розраховані на осінньо-зимовий період використання косметологічних процедур.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 248 | Теги: лазерна шліфовка шкіри, аппаратній пілінг, косметологічний пілінг, косметологія | Рейтинг: 5.0/1
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

close