Користь ефірних олії для здоров'я

Ефірні олії прекрасно пахнуть, знімають стрес, лікують грибкові інфекції та допомагають спати. Це концентровані екстракти рослин. Процес, званий дистиляцією, перетворює «сутність» рослини в рідку форму для багатьох медичних і рекреаційних цілей. Доступний широкий вибір ефірних олії вот.

Користь ефірних олії для здоров'яДеякі цінуються за приємний аромат. Інші стверджують, що вони володіють потужними цілющими властивостями. Але їх ефективність може мати побічні ефекти, про які ви повинні знати. Ефірні олії займають чільне місце в традиційній і народній медицині в усьому світі. Але сучасна медицина підтримує багато з стародавніх тверджень про них. Багато ефірних олій використовуються в ароматерапії для зняття стресу і занепокоєння. Наприклад, вчені виявили, що апельсинова олія знижує тривогу у чоловіків-добровольців, які вдихали 2,5 - 5 або 10 крапель. Потрібні додаткові дослідження, але перші результати були багатообіцяючими.

Ранні дослідження олій чайного дерева дали багатообіцяючі результати щодо антимікробних властивостей, які давно рекламуються в традиційній медицині. Олія використовується при мікозах, стоматитах і грибкових інфекціях, таких як кандидоз. Знову ж, необхідні додаткові дослідження.

Вважається, що розслаблюючий аромат олій лаванди покращує якість сну. Вчені перевірили це твердження на літніх людях, які страждають деменцією. Вони виявили, що розпорошення ефірної олії на рушники навколо подушок значно збільшує час сну, допомагаючи їм довше спати вранці.

Багато ефірні олії мають антиоксидантні властивості. Антиоксиданти допомагають запобігти пошкодження клітин вільними радикалами. Це пошкодження може привести до серйозних захворювань, таких як рак. Дослідників цікавить, як додавання ефірних олії в їжу може збільшити споживання антиоксидантів і продовжити термін зберігання.

Хоча ефірні олії походять від природи і використовувалися століттями, вони небезпечні. Неправильне використання може викликати серйозні побічні реакції або навіть отруєння, тому їх слід використовувати і зберігати у відповідності зі специфікаціями виробника.

Ефірні олію слід зберігати в недоступному для дітей та домашніх тварин. Крім того, вагітним слід проконсультуватися з лікарем перед використанням будь яких ефірних олії.
 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 474 | Теги: використання ефірних олії, Користь ефірних олії, ефірні олії | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close