Як використовувати менструальні чаші

Менструальні чаші, маловідомі пристрої, що використовуються жінками для управління менструацією, безпечні і настільки ж ефективні, як гігієнічні прокладки і тампони, а також менш дороги, згідно з результатами всебічного аналізу продуктів.

Існують різні види менструальних чашок, і кожен виробник надає докладні покрокові інструкції і зображеннями. Чашки можуть виглядати великими, але більшість людей не відчувають їх, коли вони всередині.

Вимийте руки і прийміть зручне положення. Ви можете сісти навпочіпки, підняти одну ногу або сісти на унітаз, розставивши коліна.

Як використовувати менструальні чашіСтисніть або складіть менструальну чашу так, щоб вона стала вузькою, і пальцями вставте її в піхву. Використовуйте інструкції, що додаються до чашки, щоб з'ясувати, як краще стиснути її і як поставити чашку. Вставляти чашку в піхву зручніше, якщо ви розслаблені. Якщо у вас виникли проблеми, попросіть кого-небудь, кому ви довіряєте (наприклад, вашу маму, сестру або іншу людину, якій ви довіряєте), показати вам, як вставити його в піхву. Деякі чашки потрібно ставити високо в піхву, поруч з шийкою матки. Інші сидять в нижній частині піхви. Якщо ваша чашка незручна або стоїть не в тому місці, витягнути  її та спробуйте ще раз.

Ви носите менструальну чашу по 8-12 годин за раз або до тих пір, поки вона не наповниться.

У деяких менструальних чаш є невелика ніжка, за яку її витягують. Інші видаляються, зачепившись пальцем за обід, стиснувши його і витягнувши.

Більшість чашок можна використовувати повторно: ви використовуєте одну і ту ж чашку знову і знову. Злийте в унітаз, раковину або слив душа і промийте перед повторним використанням. Якщо ви не можете мити чашку, просто спорожните її і знову поставите. Ви можете мити її пізніше, коли будете у власній ванній або будинку. Завжди дотримуйтесь інструкцій з чищення і зберігання, що додається до вашої чашці.

Є одноразові чашки: ви викидаєте їх після одного використання або одного періоду. Оберніть ці чашки обгорткою або туалетним папером і викиньте їх - не змивайте їх в унітаз.

Установка чашки в піхву не повинно бути боляче, але спочатку може знадобитися деяка практика. Може навіть знадобитися пара періодів, поки ви не відчуєте, що вже освоїлися. Ви можете носити прокладку в якості запасного засобу на випадок, якщо ваша чашка протече, але ви не можете носити тампон і чашку одночасно.

Якщо вставляти чашку дуже боляче, поговоріть про це з лікарем або медсестрою. У вас може бути захворювання або дівоча пліва закриває вхід у піхву. У будь-якому випадку лікар або медсестра можуть допомогти вам з'ясувати, чому це викликає біль, і з'ясувати, що з цим робити.
 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 937 | Теги: менструальні чаші, використання менструальної чаші | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close