Як стрес впливає на стан шкіри

Коли ви перебуваєте в стані стресу, ваш організм виробляє гормони, які дозволяють вам впоратися з ситуацією. Ця реакція збільшує виробництво вільних радикалів і викликає пошкодження життєва важливих клітинних структур і функцій шкіри. Тривалий стрес також впливає на метаболічні функції; він уповільнює оновлення клітин шкіри, від чого шкіра стає тьмяною і млявою.

Як стрес впливає на вашу шкіруКортизол - це основний гормон, рівень якого підвищується при підвищенні рівня стресу. Надлишок кортизолу в організмі викликає дисбаланс в організмі і запускає процес, за допомогою якого поживні речовини перетворюються в відкладення в тканинах тіла. Кортизол по-різному впливає на різні типи статури, і то, як людина на нього реагує, також пов'язане з внутрішнім функціонуванням його організму. Можливо, що під зрослим рівнем кортизолу у людини утворюється зайві жирові відкладення на талії і в області живота. Як позбавиться від жирових відкладень на животі, читай тут.
 
Давайте розберемося з загальними проблемами шкіри, що викликаються цим гормоном:

 

Прищі і висипання. Стресові прищі зазвичай з'являються в Т-зоні і супроводжуються розширеними порами, чорними точками і зернистою текстурою шкіри через накопичення мертвих клітин шкіри. Ці прищі в основному проявляються з іншими контрольними ознаками, такими як почервоніння і свербіж, тоді як звичайні прищі можуть бути кістозними і проявлятися в тій же області, що і раніше. Це пов'язано із загостренням через дуже стресових станів.
 

Почервоніння і чутлива шкіра. Підвищене занепокоєння знижує здатність шкіри до самовідновлення, і призводить до почервоніння і чутливості.
 

Використовуйте мінімальний догляд за шкірою, використовуючи натуральні продукти, збагачені заспокійливими і лікувальними інгредієнтами.
 

Надмірна сухість і млявість. Кортизол знижує виробництво і регенерацію клітин шкіри. Їм потрібно більше часу, щоб дістатися до поверхні, і в результаті накопичуються відмерлі клітини шкіри, в результаті чого ваше обличчя виглядає тьмяним, сухим і текстурованим. Дисбаланс призводить до надмірної сухості. Регулярне відлущування скрабами на фруктовій основі може видалити омертвілі клітини шкіри.
 

Зморшки і передчасне старіння. Надмірний стрес може викликати появу зморшок у вигляді яскраво виражених ліній на обличчі і шиї, так як більше крові перекачується до життєва важливих органів, коли організм знаходиться в стані стресу, залишаючи шкіру з недостатньою кількістю крові і кисню. Погіршення призводить до неправильного харчування клітин шкіри, що призводить до втрати еластичності і появі ознак старіння.
 

Пігментація і плями. Хронічний стрес також призводить до відкладення пігменту меланіну в клітинах, що викликає гіперпігментацію і поява плям.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 1614 | Теги: вплив стресу шкіра, стрес, проблеми шкіри, стрес проблема шкіри | Рейтинг: 5.0/1
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close