Догляд за людьми похилого віку

Турбота про старих батьків - важлива і неминуча задача для багатьох з нас. Можливо, найближчим часом виникне необхідність у близьких родичів в догляді за ними. І причин, які спричинили необхідність в догляді може бути безліч, це і нещасні випадки, і серйозні захворювання, і звичайно похилий вік. 
 

Одні люди змушені надавати догляд за лежачими родичами в домашніх умовах, і в разі кризи або інших позаштатних ситуацій звертається до медичного закладу, за допомогою. Інші вважають за краще відразу передоручити турботу про тяжко хворому родича на спеціалізовані заклади, які надають послуги проживання і лікування та реабілітації. 
 

Догляд за людьми похилого вікуНаприклад приватний пансіонат для людей похилого віку «Срібний Століття» надає послуги по догляду за людьми похилого віку, з медичним контролем загального стану пацієнтів. Ознайомитися більш детально можна перейшовши за посиланням - https://pansionu.com.ua/chastnogo-pansionat-dlya-pozhilyix-lyudej-serebryannyij-vek Інші спеціалізовані заклади для утримання і догляду за людьми похилого віку можуть мати більш вузьку спеціалізацію. Наприклад, догляд за людьми з онкологічними захворюваннями. Тут уже критерії закладу і надання медичних послуг по догляду за хворими трохи інакше, ніж в будинку для людей похилого віку. Це і серйозність захворювання, і використання спеціальних медикаментів для полегшення больових страждань. 
 

Так чи інакше, доглядати за своїми родичами вибір, яка лежить на совісті людини, яка зіткнулася з ситуацією, що від нього залежить допомогу близькій людині чи родичу. І якщо ви вирішили доглядати за хворим родичом в домашніх умовах, то ви повинні бути готові не тільки нагодувати хвору людину, але виконати всі елементи по догляду за лежачим хворим. Це і гігієнічні процедури з хворим і виконання масажу, і прийом ліків за розкладом, і контроль стану хворого родича. А в разі необхідності виконати ін'єкції або встановити крапельницю.

Також необхідні і в даному випадку матеріальні витрати для створення умов для лежачих хворих. Це можливо і покупка спеціального проти пролежневі матраци, і біотуалету або памперсів. Також можливе придбання необхідного медичного обладнання, від простого тонометра для вимірювання тиску до кисневого концентратора, який дасть хворому необхідну дозу кисню.

Але матеріальна сторона домашнього догляду за лежачим хворим на другорядному плані, в першу чергу необхідно розглядати здатність в психологічному і фізичному плані надання допомоги лежачому хворому. Адже щоденний догляд за лежачим хворим вимагає величезної кількості фізичних витрат і покладає сильну психологічне навантаження на так звану доглядальницю.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 151 | Теги: догляд за хворими, Турбота про старих батьків, догляд за лежачими хворими | Рейтинг: 0.0/0
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

close