Десять факторів які можуть викликати або посилити біль в суглобах

Коли ви думаєте про причини болю в суглобах, то більшість людей відразу ж приходять до віку, надмірним фізичним навантаженням, травм і артриту.
 

Однак чи знаєте ви, що ці десять факторів можуть викликати або посилити біль в суглобах?
 

1. Занепокоєння. Хоча існує багато типів тривожних розладів, спільна риса тривожних розладів — надмірний страх, і, як наслідок, вони викликають поведінкові та функціональні розлади. Можливо, ви не знаєте, що біль в суглобах — це складний симптом занепокоєння. Є багато причин, за якими люди, які відчувають тривогу, відчувають посилення болю в суглобах. стресове запалення — одна з найпоширеніших проблем в організмі. Прозапальні цитокіни — це молекули, які можуть вивільнятися багатьма речами, в тому числі стресом. Коли ви відчуваєте занепокоєння, ви відчуваєте тривалий стрес, і в результаті ваше тіло постійно виробляє ці молекули цитокінів. Запалення, викликане цими молекулами, призводить до набрякання суглобів і, в кінцевому підсумку, до посилення болю при рухах.
 

2. Погода. Якщо ви страждаєте хронічними больовими станами, такими як артрит, ви можете помітити, що при зміні тиску в повітрі ви відчуваєте це в болю у суглобах. Коли атмосферний тиск падає, тканини тіла можуть розширюватися і чинити більший тиск на нерви, які контролюють больові сигнали. Ось чому люди часто стверджують, що можуть визначити наближення шторму, тому що відчувають біль в суглобах. Ще одна причина того, що погода впливає на ваші суглоби, полягає в тому, що зміни температури можуть викликати коливання рівня рідини, що може зменшити змащення суглобів, що призведе до посилення запалення і болю. Нарешті, коли стає тепліше, у вас підвищується ймовірність зневоднення. В суглобових хрящах нашого тіла багато води, тому, коли ваше тіло втрачає рідину і не поповнюється, може відбутися зневоднення. Без цієї рідини в суглобах ви більш схильні до дегенерації та пошкодження суглобів.
 

3. Відсутність фізичних вправ. Збереження активності — одне з найважливіших засобів боротьби з болем у суглобах. Я знаю, що це може здатися нелогічним, оскільки руху часто викликають біль в суглобах, навіщо вам це робити? Обмеження рухів послабить ваші м'язи. Таким чином, вправами ви зміцнюєте м'язи навколо суглобів і збільшуєте діапазон рухів і гнучкість.
 

Десять факторів які можуть викликати або посилити біль в суглобах4. Дефіцит вітаміну D. Причиною болю в суглобах може бути простий дефіцит вітамінів. Досягти рекомендованої кількості вітаміну D може бути складно, особливо якщо ви не докладаєте активних зусиль, щоб вийти на вулицю або дотримуватися збалансованої дієти. Дослідники говорять, що чим довше ви відчуваєте дефіцит вітаміну D, тим сильніше буде біль в суглобах. Зрештою, у вас можуть розвинутися артрити або проблеми з кістками. Всього 10-20 хвилин природного сонячного світла можуть дати вам необхідний вітамін D. Однак, якщо ви не можете вийти на вулицю, іншими джерелами вітаміну D є такі продукти, як лосось, гриби, тунець і яєчні жовтки. Добавки також є відмінним способом отримати добову норму вітаміну D. Зараз можна купити чудові препарати для підтримки суглобів в здоровому стані, а також зняття різних больових відчуттів суглобів. Більш детально побачити асортимент пропонованих препаратів для суглобів, перейшовши за посиланням - https://zakupka.com/k/preparaty-dlya-sustavov/

5. Харчова алергія. Хоча харчова алергія досить поширена у дітей і часто передається у спадок, в деяких випадках у вас можуть розвинутися алергічні реакції на певну їжу в більш пізньому віці. Алергічні реакції виникають, коли ваша імунна система надмірно реагує на певну їжу. Одним із симптомів алергічної реакції є запалення, яке в кінцевому підсумку викликає біль в суглобах.
 

6. Сезонна алергія. Біль в суглобах неминуча, коли алергія викликає запалення. У сезон алергії деякі люди страждають від запалень, тому що ваше тіло старанно працює, щоб вимити чужорідні алергени (пилок, пил, горіхи, цвіль і бджолина отрута). В результаті це запалення викликає біль в суглобах. Ваше тіло дуже втомилося від спроб боротися з алергенами, і це може викликати посилення болю в суглобах. Кашель, чхання і хрипи також можуть стати причиною болю в м'язах, суглобах і шиї.
 

7. Куріння сигарет. До теперішнього часу ви знаєте, що куріння сигарет приносить багато шкоди здоров'ю. Додайте до цього списку біль в суглобах! Куріння викликає звикання, тому що нікотин змушує організм виділяти дофамін, який змушує вас почувати себе добре. Спочатку це змушує тіло відчувати менше болю, але коли це почуття проходить, біль часто посилюється. Сигарети також впливають на кровоносну систему організму і перешкоджають надходженню поживних речовин в м'язи й суглоби. Оскільки ваші м'язи допомагають захистити ваші суглоби, коли вони не отримують необхідних поживних речовин, ваші суглоби більш сприйнятливі до болю. Біль у спині та шиї також часто зустрічається у курців через симптом кашлю, який відчувають багато курців.
 

8. Ожиріння. Ожиріння означає, що маса тіла людини на 20% вище, ніж повинна бути, а індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 30. додаткову вагу надає більший тиск на суглоби. Кожен кілограм ваги, який ви набираєте, додає 4 кілограми тиску на колінні суглоби. Ось чому ожиріння є таким важливим фактором ризику розвитку остеоартриту і болю в суглобах.
 

9. Алкоголь. Алкоголь змушує ваше тіло втрачати воду і, отже, зневоднює зв'язки та тканини. Оскільки ваші суглоби значною мірою залежать від наявності достатньої кількості рідини для плавного руху і правильного функціонування, недолік рідини в ваших суглобах може викликати (болісну) біль. Пийте помірно, щоб звести до мінімуму зневоднення і дозволити суглобам нормально функціонувати!
 

10. Депресія. Депресія визначається як печаль, відсутність інтересу до повсякденної діяльності, втрата або збільшення ваги, безсоння або надмірний сон, низький рівень енергії, нездатність зосередитися, думки про нікчемність або надмірної вини, а також повторювані думки про смерть або самогубство. Дослідження показують, що депресія знижує рівень терпимості до болю і послаблює здатність людини справлятися з болем. Оскільки люди, які страждають депресією, не можуть впоратися зі своїм болем в суглобах, вони з меншою ймовірністю будуть дотримуватися своїх схем лікування і вести здоровий спосіб життя.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 1171 | Теги: причини болю у суглобах, Біль у суглобах, фактор болю у суглобах | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close