Процес лікування металевими брекетами

Металеві брекети є популярним і ефективним методом лікування прикусу в ортодонтії. Сучасні методи корекції і досвід лікарів - стоматологів роблять корекцію положення зубного ряду легкої, безболісної та, головне, ефективною процедурою. Ціна установки металевих брекет - систем залежить від складності випадку і розраховується індивідуально на безкоштовніх консультаціях в клініках. Ціни на металеві брекети в Києві.

Процес лікування металевими брекетами

Фіксація металевих брекетів не займе багато часу, зазвичай сеанс триває близько 40 хвилин. Сам процес безболісний, але іноді у пацієнтів можуть виникнути не дуже приємні відчуття, особливо, якщо мова йде про лінгвальні конструкціі. Протягом декількох днів після установки брекетів з металу може виникати відчуття дискомфорту при розмові або пережовуванні їжі. Після проходження періоду адаптації організм повністю пристосовується до системи і пацієнт може вести нормальний спосіб життя.

Корекція потрібно раз на місяць, не рідше. За такої умови лікування буде приносити результат. Під час візиту пацієнта в клініку, лікар змінює дугу і перевіряє цілісність металевих замків. Термін використання системи визначає ортодонт ще при діагностиці проблеми. Період лікування залежить від серйозності аномалії і віку пацієнта. В середньому, брекет-система служить протягом 1-2 років.

Незважаючи на різноманітність інших апаратів, ці конструкції як і раніше залишаються популярними.
 

Це обумовлено декількома позитивними факторами:

  • міцністю;
  • ефективністю;
  • відносно низькою ціною в порівнянні з керамічними і сапфіровими брекетами.

Основні види металевих брекетів

У ортодонтії виділяють два основних типи металевих брекет-систем:

Вестибулярні - кріпляться із зовнішнього боку зубів і, відповідно помітні в зоні посмішки. Їх плюси в тому, що стоять такі конструкції дешевше і звикнути до них набагато простіше. Дикція зазвичай не порушується.

Лінгвальні брекети кріпляться з внутрішньої сторони, тому ніяк не впливають на естетику. Їх установка коштує дорожче, до того ж в перші дні можуть виникнути проблеми з дикцією. Але їх ціна і невеликий дискомфорт на початку лікування цілком виправдовуються їх непомітністю для оточуючих.

Лігатурні апарати переміщують зуби за рахунок впливу спеціальних металевих зволікань. До таких відносяться тільки вестибулярні брекети. Безлігатурні працюють за іншим принципом: дуга в таких системах кріпиться за допомогою мініатюрних замків. Безлігатурні конструкції більш комфортні та естетичні.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 91 | Теги: Металеві брекети, лікування прикусу, зуби, криві зуби, некрасиві зуби | Рейтинг: 0.0/0

Топографічна анатомія

Пальці стопиПальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчаст.....

Топографічна анатомія

ПідошваПідошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвин.....

Топографічна анатомія

Тил стопиТил стопи
Пошарова топографія. Шкіра цієї ділянки тонка, рухома. її легко ушкодити (потертості, садна тощо). Підшкірна жирова клітковина пухка, слабко виражена, в ній може скупчуватися набрякова рідина. Поверхнева фасція оточує в підшкірній жировій клітковині тильну венозну сітку стопи (rete.....

close