Позбавляємося від болю в спині

У міру того, як люди досягають середнього віку, вони частіше відчувають напади болю в спині.  Згодом кістки і суглоби в нижній частині спини починають змінюватися. Ваші диски (структури, що служать подушками між кістками в хребті) мають тенденцію зношуватися, а іноді і стають фрагментованими. Ці структурні зміни іноді викликають біль.

Ще одна причина болю в спині, хоча і зустрічається рідше, - грижа між хребцевого диска. Іноді диск виходить за межі простору між кістками і стискає нерв в точці відгалуження від спинного мозку. Коли вражений сідничний нерв, що веде до сідниць і нозі, біль називається ішіасом.

Позбавляємося від болю в спиніТим не менше, більшість випадків болю в спині викликані напругою або розтягуванням через перенапругу та незвичної фізичної активності, надмірного підйому ваги або нещасного випадку. У більшості випадків найкраще почекати і подивитися, чи зникне біль сама по собі. Якщо через три-чотири дні біль не зникне, пора звернутися до лікаря. Для вирішення проблем болю в спині є чудові медичні центри, які мають спеціалізацію - фізичної реабілітації та спортивної медицини - kinezio.kharkov.ua
 

Симптоми проявляються у вигляді болю в спині, яка може включати біль, проникаючу в сідниці, стегна або ноги. Біль може бути гострою, негострої , ниючий, пекучої або поєднувати все це. Біль може бути постійної, переривчастої або пов'язаним з діяльністю чи активність.
 

Однак, в залежності від джерела болю в спині і її серйозності, ви можете спробувати кілька домашніх засобів від болю в спині, щоб полегшити біль, поки ваша спина не повернеться в норму.

 

Ось кілька варіантів, які варто розглянути:

Холодна і теплова терапія. Найкраще використовувати холодні компреси або пакет з льодом, а не тепло, відразу після травми спини, оскільки це може полегшити біль, оніміння області і запобігти або зменшити набряк.
Проте, приблизно через 48 годин після появи болю в спині, прикладання грілки до спини може виявитися корисним. Тепло заспокоює і розслабляє ниючі м'язи і збільшує кровотік, що сприяє процесу загоєння. Майте на увазі, що теплова терапія корисна тільки протягом першого тижня.

Обмежений постільний режим. Постільний режим, колись був основою лікування болю в спині, вийшов з моди. Тепер лікарі знають, що краще продовжувати рухатися, щоб м'язи не ставали жорсткими. Постільний режим як і раніше може бути корисним полегшенням при болю в попереку, особливо якщо ваша біль настільки сильна, що вам боляче сидіти або стояти. Але постарайтеся обмежитися декількома годинами за раз і не більше одного-двох днів.

Фізична активність. Вправи допомагають створити сильні і гнучкі м'язи, які будуть менш схильні до травм. Це також може допомогти процесу загоєння болю в спині, запобігти проблемам в майбутньому і поліпшити функцію. Разом з лікарем розробіть програму вправ або зверніться до іншого фахівця в галузі охорони здоров'я, який зможе. Хороша програма зазвичай включає три основних види вправ: аеробне активність, силові тренування і вправи на гнучкість.

Додаткові методи лікування. Кілька типів додаткової терапії можуть бути корисні для полегшення болю в спині. До них відносяться:

  • голковколювання, при якому терапевти вводять стерилізовані голки товщиною з волосся в точні точки тіла, щоб вивільнити заблоковану енергію
  • спінальна маніпуляція, при якій мануальні терапевти чинять тиск безпосередньо на тіло, щоб виправити вирівнювання хребта
  • лікувальний масаж для розслаблення ниючих м'язів
  • лікувальна гімнастика, така як йога і тай-чи, які допомагають розтягнути і зміцнити м'язи спини.

Хоча дані про те, чи ефективні ці методи лікування, неоднозначні, коли вони дійсно працюють, часто в поєднанні з іншими домашніми засобами від болю в спині.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 53 | Теги: причини болю спини, біль в спині, мучить біль спини, лікування болю спини | Рейтинг: 0.0/0

Топографічна анатомія

Пальці стопиПальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчаст.....

Топографічна анатомія

ПідошваПідошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвин.....

Топографічна анатомія

Тил стопиТил стопи
Пошарова топографія. Шкіра цієї ділянки тонка, рухома. її легко ушкодити (потертості, садна тощо). Підшкірна жирова клітковина пухка, слабко виражена, в ній може скупчуватися набрякова рідина. Поверхнева фасція оточує в підшкірній жировій клітковині тильну венозну сітку стопи (rete.....

close