На прийом сімейного лікаря з дитиною

Педіатрія - розділ медицини, що охоплює всі аспекти життя і розвитку дітей, що вивчає особливості дитячого організму і пов'язаних з ним захворювань. Педіатр - це дитячий лікар, який здійснює нагляд, лікування і профілактику здоров'я дітей від 0 до 18 років. 
 

Запрошуємо  на прийом сімейного лікаря в клініку «UBI» До ваших послуг: 

  • Прийоми лікаря-педіатра для дітей від 0 до 18 років: профілактичні та по захворюванню; 
  • Консультація педіатра, призначення діагностичних заходів, складання плану спостереження і лікування; 
  • Підготовка та видача медичної документації (листки непрацездатності, довідки, оформлення карт (за формою 026/о) в дитячий сад, школу, інститут та інші). 
  • Виклик педіатра додому.
  • Лабораторні дослідження для дітей, в тому числі діагностика "Лакттест" (аналіз на непереносимість молочних сумішей, грудного молока і дитячого харчування), в тому числі виїзд на будинок медсестри для забору аналізу. 
  • Вакцинація. Складання індивідуального графіка згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. 
  • Спеціальні програми для дітей з народження. Дитяча диспансеризація - періодична, для школи і дитячого садка. Виклик вузьких лікарів-фахівців додому. 

лікування дитячих захворюваньЛікування дітей суттєво відрізняється від лікування дорослих. Консультації лікаря педіатра дозволяє батькам отримати актуальну інформацію та правильно організувати годування і гігієну дитини. У міру дорослішання змінюються харчові потреби дитини, ставлення до навколишнього світу, його здатність протистояти і переносити різні захворювання і інфекції. Для ефективного лікування дитячих захворювань лікар-педіатр повинен підбирати дозування лікарських засобів, враховувати їх переносимось та вплив на організм, з урахуванням віку дитини. 
 

Постійне спостереження вашого малюка кваліфікованим педіатром особливо важливо в перші роки життя. З самого народження доктор спостерігає за фізичним і психоемоційним розвитком малюка, консультує батьків з питань годування, харчування та гігієни дитини. 
 

При необхідності, педіатр може призначити додаткові обстеження чи консультації інших дитячих спеціалістів. Здійснює подальше спостереження за дитиною, проводить профілактику розвитку різних патологічних станів. 
 

У клініці "UBI" обслуговування маленьких пацієнтів ведеться по спеціальним дитячим програмам для всіх вікових категорій. Коли необхідно звертатися до педіатра в екстреному порядку: підвищена температура тіла дитини; відсутність апетиту; сонливість, швидка стомлюваність; блювота; розлади травлення; збільшення лімфатичних вузлів; хвороблива реакція на щеплення; підозра на глистяні інвазії; будь-які патологічні зміни стану дитини. 

Також нагадуємо, якщо у Вашої дитини висока температура або вона знаходиться в періоді гострого інфекційного захворювання, то не варто дитину приводити на прийом в лікарню, треба викликати лікаря додому! 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 126 | Теги: дитячий лікар, прийом сімейного лікаря, сімейний лікар | Рейтинг: 5.0/1

Топографічна анатомія

Пальці стопиПальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчаст.....

Топографічна анатомія

ПідошваПідошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвин.....

Топографічна анатомія

Тил стопиТил стопи
Пошарова топографія. Шкіра цієї ділянки тонка, рухома. її легко ушкодити (потертості, садна тощо). Підшкірна жирова клітковина пухка, слабко виражена, в ній може скупчуватися набрякова рідина. Поверхнева фасція оточує в підшкірній жировій клітковині тильну венозну сітку стопи (rete.....

close