Медичний туризм - як частина індустрії туризму

Медичний туризм - це частина індустрії туризму, в якій люди подорожують за кордон, щоб отримати лікування в рамках своєї подорожі. Подорож за станом здоров'я - явище не нове, і вже давно вважається, що воно є основною рушійною силою відвідувачів курортних міст. 
 

Медичний туризм - як частина індустрії туризмуНа даний момент можна вибрати з безлічі операторів медичного туризму найбільш підходящий варіант. Кожен оператор медичного туризму пропонує по захворюваннях пацієнта надання допомоги в різних країнах, зі своїми особливостями лікування і проживання. Наприклад, оператор медичного туризму Medtour, пропонує своїм клієнта послуги по всьому світу, і відправивши їм історію хвороби пацієнт отримує кілька різних країн, які надають у відповідності з діагнозом те чи інше лікування. 

Початок виникнення медичного туризму можна вважать започаткування курортних міст в 17 столітті, таких як Bath в Англії і Caldas de Monchique в Португалії, привернуло заможних людей зі всієї Європи. У більш пізні століття, коли вартість мандрівок знизилась і стало зручніше добиратися до роботи, багато людей подорожують з метою отримання медичного лікування, включаючи стоматологічну і хірургічну допомогу.
 

З кінця 19 століття пацієнти з країн, що розвиваються відвідували більш розвинуті країни для отримання більш якісних медичних послуг або спеціалізованого лікування, недоступного в їх рідних країнах. У той же час туристи із західних країн проявили інтерес до альтернативних методів лікування, пропонованим в азіатських країнах, таким як аюрведические практики в Індії, шиацу в Японії і китайська акупунктура. 
 

Останнім часом зростає число громадян з розвинених країн, що виїжджають за кордон, щоб отримати медичні послуги, такі як пластична хірургія, лікування безпліддя, відновлення зубів і інші види лікування, що не покриваються медичним страхуванням або національними програмами охорони здоров'я. 
 

Певні медичні процедури - наприклад, аборт, трансплантація стовбурових клітин і операція зі зміни статі - недоступні в їхній рідній країні, що також спонукає людей звертатися за медичними послугами в інші країни. 
 

Ще одна причина, по якій пацієнти звертаються за лікуванням за кордоном, - це запізнення лікування і довгі списки очікування на лікування. 
 

Можливо, найбільш впливовим фактором, що спонукає людей користуватися послугами закордонної охороною здоров'я, є порівняно недороге лікування та конкурентоспроможні транспортні витрати. Деякі фахівці відзначають, що медичний туризм являє собою можливість для системи громадської охорони здоров'я скоротити державні витрати на охорону здоров'я. Наприклад, якщо кожен десятий пацієнт в США вибере лікування за кордоном, це призведе до економії в розмірі 1 долара.

Якщо взяти, наприклад, Грецію, як окремо взяту країну, яка пропонує послуги інтернаціональної охорони здоров'я. У Греції, безумовно, є потенціал для подальшого розвитку свого медичного туризму. Країна пропонує високоякісні медичні процедури за конкурентними цінами, багату культурну спадщину, м'який клімат, середземноморську дієту і велика кількість природних ресурсів, придатних для лікування і відпочинку. У 2014 році кількість міжнародних прибуттів в Грецію збільшилася на 23 відсотки, з 17 мільйонів до 22 мільйонів відвідувачів (Всесвітня туристична організація Організації Об'єднаних Націй, 2015). За даними Всесвітньої туристської Організації Об'єднаних Націй (2014 г.), зростання туристичного ринку в Греції є результатом наступних факторів: енергійна політика в галузі туризму, впровадження конкурентних заходів і здатність приватного сектора адаптуватися до швидко мінливих умов. ринок своєчасно.
 

Проте, медичний туризм в Греції все ще перебуває на початковій стадії і не отримав особливої уваги з боку гравців галузі і влади. Що ще більш важливо, відсутні емпіричні дослідження для оцінки потенціалу медичного туризму в Греції. Таким чином, в даній статті використовується дослідницький підхід до вивчення сприйняття готельєрів та професіоналів, пов'язаних з туризмом, щодо перспектив медичного туризму в Греції.
 

Інтернаціоналізація медичних послуг привела до розвитку нової моделі надання та споживання товарів і послуг, пов'язаних з охороною здоров'я, за останнє сторіччя. Лібералізація торгівлі в секторі охорони здоров'я також привернула зростаючий інтерес з боку прямих іноземних інвестицій, професіоналів в області охорони здоров'я, орієнтованих на підприємництво, і людей, що шукають лікування в інших країнах. Індія тут є зразковим прикладом. У 2009 році передбачуваний дохід від медичного туризму склав 9 781 мільйон індійських рупій, а в 2014 році його вартість збільшилася вдвічі, досягнувши 23 019 мільйонів індійських рупій. Успіх Індії в просуванні медичного туризму можна пояснити зусиллями приватного сектора по створенню і розвитку інфраструктури охорони здоров'я, а також полегшення направлення пацієнтів до індійські лікарні.
 

Незважаючи на макро- і мікроекономічні переваги медичного туризму, не вистачало систематичних записів, які точно відображали б розмір і внесок медичного туризму в економічне і регіональний розвиток. В основному це пов'язано з законодавством про конфіденційність і захист даних, доступ до конфіденційних даних заборонений, що робить оцінку ринку і подальше прогнозування проблематичною. З цієї причини зберігається невідповідність у визначенні розміру галузі. Проте, темпи зростання доходів від медичного туризму є спекулятивними і оптимістичними. Майже всі оцінки показують, що медичні туристи витрачають більше, ніж туристи. Медичний турист витрачає в Сінгапурі приблизно в три рази більше, ніж звичайний турист. Дослідження, присвячене вивченню поведінки медичних туристів в Малайзії щодо витрат, показало, що загальні витрати медичних туристів в 12 разів вище, ніж у туристів, орієнтованих на відпочинок. Основним компонентом медичної поїздки є вартість лікування, за якою слідують міжнародні авіаквитки та проживання, організовані тури, покупки, їжа і напої, а також внутрішній транспорт. Зі списку витрат, понесених під час медичного подорожі, видно, що майже половина витрат пов'язана з послугами охорони здоров'я, а інші витрати пов'язані з туризмом. Більш того, медичних туристів зазвичай супроводжує принаймні одна людина, і вони, як правило, залишаються довше, ніж туристи-відпочивальники.
 

Медичний туризм може впливати на безліч різних сторін і зацікавлених сторін, в тому числі на кар'єрні можливості фахівців охорони здоров'я, очікувану тривалість життя пацієнтів, які виїжджають за кордон, національні закони про медичну етику і захист даних і, нарешті, що не менш важливо, можливості отримання доходу в сфері туризму. Близько 37000 робочих місць створюються в Тунісі за рахунок медичного туризму, з яких понад 19000 робочих місць пов'язані з туристичною діяльністю.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 680 | Теги: лікування за кордоном, інтернаціоналізація медичних послуг, медичний туризм, лікування в закордонних лікарнях | Рейтинг: 0.0/0
Пальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'... Читати далі...


Підошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц... Читати далі...


close