Як використовувати менструальні чаші

Менструальні чаші, маловідомі пристрої, що використовуються жінками для управління менструацією, безпечні і настільки ж ефективні, як гігієнічні прокладки і тампони, а також менш дороги, згідно з результатами всебічного аналізу продуктів.

Існують різні види менструальних чашок, і кожен виробник надає докладні покрокові інструкції і зображеннями. Чашки можуть виглядати великими, але більшість людей не відчувають їх, коли вони всередині.

Вимийте руки і прийміть зручне положення. Ви можете сісти навпочіпки, підняти одну ногу або сісти на унітаз, розставивши коліна.

Як використовувати менструальні чашіСтисніть або складіть менструальну чашу так, щоб вона стала вузькою, і пальцями вставте її в піхву. Використовуйте інструкції, що додаються до чашки, щоб з'ясувати, як краще стиснути її і як поставити чашку. Вставляти чашку в піхву зручніше, якщо ви розслаблені. Якщо у вас виникли проблеми, попросіть кого-небудь, кому ви довіряєте (наприклад, вашу маму, сестру або іншу людину, якій ви довіряєте), показати вам, як вставити його в піхву. Деякі чашки потрібно ставити високо в піхву, поруч з шийкою матки. Інші сидять в нижній частині піхви. Якщо ваша чашка незручна або стоїть не в тому місці, витягнути  її та спробуйте ще раз.

Ви носите менструальну чашу по 8-12 годин за раз або до тих пір, поки вона не наповниться.

У деяких менструальних чаш є невелика ніжка, за яку її витягують. Інші видаляються, зачепившись пальцем за обід, стиснувши його і витягнувши.

Більшість чашок можна використовувати повторно: ви використовуєте одну і ту ж чашку знову і знову. Злийте в унітаз, раковину або слив душа і промийте перед повторним використанням. Якщо ви не можете мити чашку, просто спорожните її і знову поставите. Ви можете мити її пізніше, коли будете у власній ванній або будинку. Завжди дотримуйтесь інструкцій з чищення і зберігання, що додається до вашої чашці.

Є одноразові чашки: ви викидаєте їх після одного використання або одного періоду. Оберніть ці чашки обгорткою або туалетним папером і викиньте їх - не змивайте їх в унітаз.

Установка чашки в піхву не повинно бути боляче, але спочатку може знадобитися деяка практика. Може навіть знадобитися пара періодів, поки ви не відчуєте, що вже освоїлися. Ви можете носити прокладку в якості запасного засобу на випадок, якщо ваша чашка протече, але ви не можете носити тампон і чашку одночасно.

Якщо вставляти чашку дуже боляче, поговоріть про це з лікарем або медсестрою. У вас може бути захворювання або дівоча пліва закриває вхід у піхву. У будь-якому випадку лікар або медсестра можуть допомогти вам з'ясувати, чому це викликає біль, і з'ясувати, що з цим робити.
 

Категорія: Медицина |
Переглядів: 42 | Теги: менструальні чаші, використання менструальної чаші | Рейтинг: 0.0/0
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчасту будову. Тильний апоневроз пальців укріплений сухожилками м'язів-розгиначів які кріпляться до фаланг пальців. З підошвового боку сухожилки м'...

Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвинена в ділянці п'яткового горба і головок плеснових кісток, де вона виконує роль амортизатора. Завдяки її вираженій комірковій будові нагнійні проц...

Пошарова топографія. Шкіра цієї ділянки тонка, рухома. її легко ушкодити (потертості, садна тощо). Підшкірна жирова клітковина пухка, слабко виражена, в ній може скупчуватися набрякова рідина. Поверхнева фасція оточує в підшкірній жировій клітковині тильну венозну сітку стопи (rete venosum dorsale pedis), яка є початком великої та малої підшкірних вен. Біля місця її розгалуження проходять поверхневі нерви, що є кінцевими гілками...

close