Як стрес впливає на стан шкіри

Коли ви перебуваєте в стані стресу, ваш організм виробляє гормони, які дозволяють вам впоратися з ситуацією. Ця реакція збільшує виробництво вільних радикалів і викликає пошкодження життєва важливих клітинних структур і функцій шкіри. Тривалий стрес також впливає на метаболічні функції; він уповільнює оновлення клітин шкіри, від чого шкіра стає тьмяною і млявою.

Як стрес впливає на вашу шкіруКортизол - це основний гормон, рівень якого підвищується при підвищенні рівня стресу. Надлишок кортизолу в організмі викликає дисбаланс в організмі і запускає процес, за допомогою якого поживні речовини перетворюються в відкладення в тканинах тіла. Кортизол по-різному впливає на різні типи статури, і то, як людина на нього реагує, також пов'язане з внутрішнім функціонуванням його організму. Можливо, що під зрослим рівнем кортизолу у людини утворюється зайві жирові відкладення на талії і в області живота. Як позбавиться від жирових відкладень на животі, читай тут.
 
Давайте розберемося з загальними проблемами шкіри, що викликаються цим гормоном:

 

Прищі і висипання. Стресові прищі зазвичай з'являються в Т-зоні і супроводжуються розширеними порами, чорними точками і зернистою текстурою шкіри через накопичення мертвих клітин шкіри. Ці прищі в основному проявляються з іншими контрольними ознаками, такими як почервоніння і свербіж, тоді як звичайні прищі можуть бути кістозними і проявлятися в тій же області, що і раніше. Це пов'язано із загостренням через дуже стресових станів.
 

Почервоніння і чутлива шкіра. Підвищене занепокоєння знижує здатність шкіри до самовідновлення, і призводить до почервоніння і чутливості.
 

Використовуйте мінімальний догляд за шкірою, використовуючи натуральні продукти, збагачені заспокійливими і лікувальними інгредієнтами.
 

Надмірна сухість і млявість. Кортизол знижує виробництво і регенерацію клітин шкіри. Їм потрібно більше часу, щоб дістатися до поверхні, і в результаті накопичуються відмерлі клітини шкіри, в результаті чого ваше обличчя виглядає тьмяним, сухим і текстурованим. Дисбаланс призводить до надмірної сухості. Регулярне відлущування скрабами на фруктовій основі може видалити омертвілі клітини шкіри.
 

Зморшки і передчасне старіння. Надмірний стрес може викликати появу зморшок у вигляді яскраво виражених ліній на обличчі і шиї, так як більше крові перекачується до життєва важливих органів, коли організм знаходиться в стані стресу, залишаючи шкіру з недостатньою кількістю крові і кисню. Погіршення призводить до неправильного харчування клітин шкіри, що призводить до втрати еластичності і появі ознак старіння.
 

Пігментація і плями. Хронічний стрес також призводить до відкладення пігменту меланіну в клітинах, що викликає гіперпігментацію і поява плям.

Категорія: Медицина |
Переглядів: 113 | Теги: вплив стресу шкіра, Стрес, проблеми шкіри, стрес проблема шкіри | Рейтинг: 0.0/0

Топографічна анатомія

Пальці стопиПальці стопи
Пошарова топографія. Шкіра тильної поверхні пальців тонка, підошвової — щільна, особливо в ділянці проксимальної фаланги. Підшкірна жирова клітковина на тильній поверхні пальців розвинена слабко, на підошвовій пронизана сполучнотканинними перетинками та має виражену комірчаст.....

Топографічна анатомія

ПідошваПідошва
Пошарова топографія. Шкіра підошвової поверхні стопи товста та міцно зрощена з підлеглим підошвовим апоневрозом (aponeurosis plantaris) за допомогою великої кількості сполучнотканинних перегородок, які пронизують підшкірну жирову клітковину. Підшкірна жирова клітковина добре розвин.....

Топографічна анатомія

Тил стопиТил стопи
Пошарова топографія. Шкіра цієї ділянки тонка, рухома. її легко ушкодити (потертості, садна тощо). Підшкірна жирова клітковина пухка, слабко виражена, в ній може скупчуватися набрякова рідина. Поверхнева фасція оточує в підшкірній жировій клітковині тильну венозну сітку стопи (rete.....

close